Sağlıklı ve Kaliteli
Çalışma Masaları
MELTEM Modüllerini
Keşfedin
 

Sağlıklı hammaddeler ile üretilen mükemmel kaliteyi hissedebileceğiniz Meltem Modüllerini şimdi inceleyin !

 
Çalışma Masası Modelleri
Şifonyer Modelleri
Dolap Modelleri
Karyola Modelleri
Sandalye Modelleri
Kitaplık Modelleri
Bu Ay En Çok Satanlar
Meltem'le Odanı Tasarla
Konforlu Sandalyeler - YENİ !
Yeni Ürünler
 • Güvenliyiz

  Güvenliyiz

 • Sağlıklıyız

  Sağlıklıyız

 • Doğa Dostuyuz

  Doğa Dostuyuz

 • Yenilikçiyiz

  Yenilikçiyiz

 • Aileyiz

  Aileyiz

 • Doğa Dostuyuz

  Her aşamada, çevreci üretim politikaları geliştiriyoruz. Temiz bir çevre çocuklarımızın olsun istiyoruz.

 • Sağlıklıyız

  Doğal ahşap (Lamine, Gürgen Ağacı) ve özel MDF kullanılarak sağlıklı mobilyalar üretiyoruz

 • Yenilikçiyiz

  Özgün ve estetik tasarımlar ile aile hayatına kolaylık getiren kaliteli ve kusursuz bir deneyim sunuyoruz.

 • Aileyiz

  Kimin için ürettiğimizi aklımızdan çıkarmadan yeni nesiller için tasarlıyor ve üretiyoruz.

 • Güvenliyiz

  Satış ve satış sonrası hizmetlerde 100% müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Sağlıklı

hayaller!

Video için
Sertifikalarımız
#meltemlikareler
Mutlu aileler bu karelerde! Mutluğunuzu paylaştığınız karelere bizi @meltembebekvegencodasi ve #meltemlikareler etiketi ile ekleyebilirsiniz.
title
#meltemlikareler
MÜŞTERİ YORUMLARI
 • Kaliteli Malzeme...

  `` Kaliteli malzeme, ürün çeşitliliği bakımından çok iyi, özel tasarımlar çok başarılı, müşteri ilişkileri de mükemmel tavsiye edilir. ´´

  Mehmet K.   /  İzmir
 • Bebek odası takımı aldık...

  `` Bebek odası takımı aldık. Hem satınalma süreci hemde teslimat ve kurulum sürecinde herhangi bir sorun ile karşılaşmadık. Ürünler çok kaliteli, kesinlikle tavsiye ederim. ´´

  Tuncay Ö.   /  İstanbul
 • Daha önce beşik almıştık...

  `` Daha önce beşik almıştık şimdi de dolap ve sifonyer aldık ikisinden de memnunuz satış personeli de kurulum yapan ustalar da gayet nazik ve yapıcı. Devamında da yine buradan alış veriş yapmaya devam edeceğiz gibi duruyor. ´´

  Barış Y   /  Denizli
 • Kızıma mobilya ve beşik aldım...

  `` Kızıma mobilya ve beşik aldım. Çok memnun kaldım. Şimdi beşiği ufak geliyor. Yatağını da sipariş ettik. Bekliyoruz. İlgi ve alakadan dolayı teşekkürler 😊 Yatağımızı bekliyoruz ❤ Çekinmeden tercih edebilirsiniz 👍 ´´

  Esra T.A..   /  Tekirdağ
 
 

HAKKIMIZDA

Meltem Smart, ürettiği beşikler, anne yanı karyolalar, alt açma üniteleri, oyun parkları, dinlenme koltuklarıyla; yeni doğan bebek ve annelerine hitap eden, Meltem Bebek ve Genç Mobilya SAN.TİC.A.Ş.'nin tescilli bir markasıdır.

İlkeli tutumundan dolayı 33.Uluslararası En İyi Marka Ödülü’nü alan Meltem Bebek ve Genç Odalarında olduğu gibi tüm Meltem Smart ürünleri de sağlıklı ve kaliteli olma ilkesiyle üretilmektedir. Bu ilke doğrultusunda doğal ahşap (Lamine, Gürgen Ağacı) ve özel MDF kullanılarak üretilen Meltem Smart ürünleri EN-71/3 normunda boyalar ile kaplanmakta ve yine özel pamuklu kumaşlarla üretilen tekstillerle süslenmektedir.

En değerli varlıklarınız olan bebeklerinizi anne karnından sonra kendilerini güvenli ve konforlu hissetmeleri için, Meltem Smart ürünlerini kullanarak gönül rahatlığı içinde büyütebilirsiniz.

1985'te üretimimiz bir atölye ile başladı. Çalışan sayısı toplam 1 kişi idi. O atölye gerçek bir aşkın hikâyesinin başladığı yer oldu. İşte bu aşk bizim hikâyemiz.

Kaliteli ürün ve hizmet anlayışının temelleri o atölyede atıldı. Ürettiğimiz her ürün yenilikçi olmalıydı. Her ürün aşkımızın pırıltısını yansıtmalıydı.Bu pırıltıyı yansıtmak için şimdi daha kalabalığız. Tüm üretim, bayi, lojistik, satış ve montaj ağı ile 1.000’lerce kişiyiz. 17.000 m2’si kapalı olmak üzere 30.000 m2 alanda üretiyor her yıl biraz daha ışık saçıyoruz. Biraz daha parlıyoruz.

Meltem Bebek ve Genç Odası markası ile çocuklarımıza ve gençlerimize daha kaliteli yaşam alanları sunuyoruz. Onların hayata hazırlanmalarında daha huzurlu mekânlar oluşturuyoruz. Sağlıklı bir gelecek için sağlıklı hammaddeler ile sağlıklı teknolojiler kullanarak ürünlerimizi üretiyoruz.

Türkiye’de bebek ve genç odasında ilk ve tek tam otomatik boya hattını kurduğumuz 2008 yılından bu yana el değmeden boyadığımız ürünlerimizi, ağır metal içermeyen, anti kanserojen, anti bakteriyel, anti alerjik boyalar ile renklendiriyoruz. Çocuklarımızın renkli dünyasına sağlıkla girebilmek için! Meltem, tasarımdan başlayıp sizlerin yaşam alanlarına ulaşana kadar her aşamasında ürünlerini kendi güçlü makine parkuru ve teknolojisi ile üretiyor. Üretimin her aşamasında, çevreci üretim politikaları geliştiriyoruz. Temiz bir çevre çocuklarımızın olsun istiyoruz.

Özgün, kaliteli, estetik ve kusursuz detaylarla tasarladığımız sağlıklı ürünleri çocuklarımızın yaşam alanlarına ulaştırmak için geniş bayi ağı ile hizmet veriyoruz. Dünyanın birçok bölgesine; başta Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Asya’da birçok ülke ye ihracatımız 2012 yılında başarı ödülüyle onurlandırıldığından bu yana dünya bizim için daha küçük.

Birçok yeniliğin öncülüğünü yaptığımız uzun yıllar boyunca; ne ürettiğimizi, kimin için ürettiğimizi aklımızdan çıkarmadan, sağlıklı, şık ve konforlu ürünleri yeni nesiller için tasarlıyor, yeni nesiller için üretiyoruz.

Devamı için tıklayınız
 • Güvenli Alışveriş

 • Geniş Bayi Ağı

 • 2 Yıl Garanti

 • Sertifikalı Üretim

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR