İptal - İade Şartları

Önemli 1: meltemonline.com üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri (parçalı olarak veya tamamını), siparişin tarafınıza teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içinde kullanılmamış/montajı gerçekleşmemiş olması şartı ile iade talebinde bulunabilirsiniz. Online alışverişlerde mağazalarımızdan iptal/değişim işlemi yapılmamaktadır.

Önemli 2: trendyol.com, hepsiburada.com, n11.com ve gittigidiyor.com üzerinden Meltem ve Meltem Smart markalı ürünleri satın aldığınız takdirde, ilgili web sitesinin iade/değişim ve kargo şartlarına tabi olursunuz. Aşağıdaki yönlendirmeler yalnızca meltemonline.com siparişleri için geçerlidir (!)


Sipariş İptali

Tüketici hakları gereği, vermiş olduğunuz siparişinizden cayma hakkınızı siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce de kullanabilirsiniz. Bunun için siparişinizin kargoya teslim edildi bilgisi e-mail ile bildirilmeden önce Hesabım/İade Taleplerim alanından "Sipariş İptali" talebi açmanız veya 0 232 444 8195 numaralı whatsapp danışma hattımıza sipariş numaranız ile iptal etmek istediğiniz siparişiniz ya da ürün ile ilgili bilgi vermelisiniz. Eğer siparişiniz kargoya teslim edilmiş ise tüketici koruma kanunu gereği on dört (14) gün içerisinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz


Ürün Değişimi veya İade Süreci

Aldığınız ürünler mobilya veya hacimli ürünler olduğu için iptal veya iade talepleriniz de 0 232 444 8195 numaralı whatsapp danışma hattımıza sipariş numaranız ile bildirmeniz halinde hızlı bir şekilde tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılacaktır.


Geri Ödeme

İadesi onaylanan ürününüzün tutarı iki (2) ile on (10) iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz hesap veya kredi kartınıza aktarılacak ve tarafınıza sistemde kayıtlı olan mailiniz üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR