İnternet Siparişleri Teslimat ve Montajı;

 

* meltemonline.com üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde montaj talebinin sipariş anında not kısmına veya 0 232 444 8195 numaralı whatsapp hattımızdan bildirilmesi gerekmektedir. teslimat adresine göre gerekli kontroller sağlanarak ürün teslimatı ve montajı adresinize en yakın yetkili satış noktalarımız tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

* meltemonline.com üzerinden sipariş ettiğiniz siparişlerinizin teslimatı 30 gündür. (Özel kampanya dönemlerinde teslimat ve kurulum süreleri değişkenlik gösterebilir)

* Yetkili servis ağımız dışında olan noktalara sadece kargo ile hizmet vermekte olup kurulum desteği verilememektedir. Kargo ile gönderimler de montaj hizmeti sunulamamaktadır.

* Yetkili servis tarafından montaj hizmeti gerektirmeyen ürünler için sevkiyatlarımız Aras Kargo veya Horoz Lojistik ile sağlanmakta olup ürünler kata teslim olarak teslim edilmektedir.

* Aldığınız veya almak istediğiniz ürünler ile ilgili [email protected] adresinden veya 0 232 444 8195 numaralı whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Online siparişlerde yurt dışına, KKTC ve yurt içi adalara ürün gönderim ve servis imkânımız bulunmamaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR