MELTEM İLE ODANI TASARLA

 

Meltem Bebek ve Genç Odası A.Ş. dijital platformunda sunduğu yeni aracı ile hayalinizdeki yaşam alanını tasarla!

 

2024 yılı itibarıyla dünyanın her yerinden evinin konforunda kendi odanı tasarlayabileceğin yepyeni bir uygulama! Uygulamanın kolay ara yüzü ile evinin ve tasarımını yenilemek ya da değiştirmek istediğin tüm odaların ölçülerini ve şeklini belirttikten sonra, odana dilediğin Meltem Bebek ve Genç Odası koleksiyonundan seçtiğin ürünleri ekleyerek, evinde, odanda nasıl bir ambiyans oluşturabileceğini görebilirsin.

 

Meltem Bebek ve Genç Odası, sana özel tasarım hizmeti sunarak hayalindeki odanı gerçeğe dönüştürmene yardımcı olur. Minimalist, modern, klasik veya rustik tarzlardan hangisini tercih edersen, Meltem Bebek ve Genç Odası'nın geniş ürün yelpazesi ile istediğin tarzı yakalayabilirsin.

 

Meltem Bebek ve Genç Odası, sana hayallerindeki yaşam alanını yaratma fırsatı sunarken aynı zamanda kalite ve şıklığı bir araya getirmektedir. Her detayın özenle düşünüldüğü ve işlevsel tasarımlarımızla hayal ettiğin odayı gerçeğe dönüştürebilirsin.

 

Hadi, kendini ifade etmek için tasarım dünyasına ilk adımı at ve Meltem Bebek ve Genç Odası ile, hayallerini gerçekleştirecek bir yaşam alanı oluşturmaya başla.

 

Meltem Bebek ve Genç Odası A.Ş.

Meltem ile Odanı Tasarla Nasıl Kullanılır?

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR