Beşik Modelleri

Bebeğinizin sağlıklı ve konforlu bir uyku düzenine sahip olması adına gerekli en önemli şey kaliteli bir beşik! Gece boyunca derin bir uykuyu destekleyen ve kullanışlı olmasıyla da fark yaratan bir beşik modeli seçmek ister misiniz? Meltem Online; kalite, kullanışlılık ve yüksek standartlarda ürünlerle beklentilerinize cevap verecek seçenekleri ön plana çıkarıyor. Üstelik bütün ürünlerinde kaliteden yana taviz vermemeyi de ihmal etmiyor.

Beşik modelleri, bebeğin cinsiyetine göre farklılaşabildiği gibi ebeveyn tercihlerine göre de değişiyor. Kimi beşikler daha pratik çözümler sunarken kimi beşiklerin de sabit ve gösterişli olduğundan söz etmek mümkün. Meltem Online kalitesiyle beşik satın almak istediğinizde sizi bekleyen seçeneklere daha yakından bir göz atmalısınız!

Sepet Beşik Modelleri

            Sepet beşik, sepete benzeyen derin yapısı sayesinde bu adla anılan beşik modelleri arasındadır. Genellikle yenidoğan bebekler için tercih edilmektedir. Basit ama oldukça şık bir yapıya sahip olması bebekler için olduğu kadar ebeveynler için de özeldir. Sallanan ve tekerleklerle istenen yere sürüklenebilen modelleri bulunan bu beşik modelleri sizin de favori ürünleriniz arasında yer alabilir. 

Bebeğinizin cinsiyetine ve sizin zevkinize göre tercih edebileceğiniz bu beşik modelleri sayesinde ideal bir sonuç elde edebilirsiniz. Üstelik cibinlik detayıyla desteklenen bu beşikler, bebeğinizin dışarıdan gelebilecek bazı olumsuzluklara karşı korunmasını sağlar. Tüm özellikleri değerlendirildiğinde bu beşik modelleri ilgi çekici olmayı başarır.

Anne Yanı Beşik Modelleri

Ebeveyn yatağının yanına yerleştirilen anne yanı beşik modelleri, kullanışlılık noktasında oldukça idealdir. Bebeğin gece saatlerinde uyanması nedeniyle yataktan kalkmadan bebeğine müdahale etmek isteyen anneler bu beşik modelini tercih etmelidir. Yenidoğan bebekler için oldukça başarılı bir seçenek olan anne yanı beşik modellerinden bir tanesini tercih ederek bebeğiniz için en ideal seçimi yapabilirsiniz.

Büyüyen Beşik Modelleri

Bebeğinizin ilerleyen dönemde de kullanabileceği bir beşik satın almak istediğinizde büyüyen beşik modelleri arasından seçim yapmanız gerekir. Kapalı haldeyken standart bir bebek beşiği özelliğinde olan büyüyen beşik modelleri açıldığında ise bir karyolaya dönüşmektedir. Karyola ve beşiğe 2 kere harcama yapmak istemeyen aileler için değerli olan bu ürün hem erkek hem de kız bebekler içindir. Siz de beşik modeli seçerken kafa karışıklığı yaşıyorsanız kullanışlı ve hesaplı bir seçenek olarak büyüyen beşik modellerini değerlendirmelisiniz.

En Uygun Beşik Fiyatları

Bebekler, aileye heyecan ve mutluluk getirirken yeni harcamaların da habercisidir. Aileler için sevimli heyecanlara dönüşen beşik alışverişi esnasında bütçe dostu seçeneklerden faydalanmak adına doğru seçenekleri değerlendirmek şart!

Meltem Online, en uygun beşik fiyatları ile sizlere çözüm üretmeyi arzu eder. Özellikle kaliteden taviz vermeden ailelerin beşik alışverişi yapmasını kolaylaştırır. 3 farklı kategoride sunulan beşik modelleri de bu anlayışın bir göstergesidir. Size en uygun olduğunu düşündüğünüz beşik modellerini inceleyerek son kararınızı vermelisiniz. Her biri tam anlamıyla kusursuz beşikler olsa da kişisel zevk ve ihtiyaçlarınıza göre Meltem Online ürünlerini değerlendirmenizi öneriyoruz.

1 2 3 4 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR